enmk

Апартмани

Хотелот располага со 2 апартмани опремени во модерен, лежерен стил со исклучително ниво на комфор. Современиот мебел и топлите бои го исполнуваат секој дел со релаксирачка атмосвера, овозможувајќи ви целосно уживање.
Дополнително дневната соба може да се адаптира како уште една спална соба за престој на 2 лица.

Галерија

Карактеристики на апартманите

Бања
LCD Телевизор
Бесплатен WI-FI
Кабелски телевизиски канали
Клима уред
Мини бар

360° панорамски поглед